Degustace

Nabízíme příjemné posezení u dobrého vína a jídla, dále nabízíme ochutnávku vín.
Rádi přivítáme unavené cyklisty, kteří projíždějí kolem.

Degustační balíčky

Malá degustace

Doba trvání 40 min – 5 vzorků vín s degustačním soustem, voda, možnost prohlídky vinného sklepa.

shadow

Střední degustace

Doba trvání 2 hodiny – 8 vzorků vín, občerstvení – studená mísa (klobása, sýry, salám, slanina, zelenina, chléb), možnost prohlídky vinného sklepa.

shadow

Velká degustace

Doba trvání až 6 hodin s degustací minimálně 12 vzorků vín. Součástí je občerstvení v podobě studené mísy (klobása, sýry, salám, slanina, zelenina, chléb), po dohodě možno i teplá kuchyně. Možnost teplých nápojů – káva, čaj. Možnost prohlídky vinného sklepa.

shadow
shadow

Degustační místnost

V degustační místnosti můžeme pohostit až 50 hostů. V zimních měsících můžete relaxovat při zapáleném krbu s pohárkem dobrého jiskrného vína ve stylovém prostředí místnosti obložené dřevem přímo nad vinným sklepem. Z degustační místnosti je i krásný výhled na část našich vinic.

Vinný sklep

Rádi Vás také provedeme vinným sklepem, který byl postaven kolem roku 1800 a několikrát byl prodlužován až na dnešní délku téměř 70 metrů. Vinný sklep je vyhlouben ve vápencovém podloží – vyhloubený materiál se používal pro slinuté dlaždice. Bílá vína jsou školena v nerezových tancích, pro červená vína máme vyhrazeny dřevěné sudy, některé z nich jsou určeny i pro barriquování vín. Můžete si prohlédnout i technologie, které používáme při tvorbě našich vín. Samozřejmostí je ochutnávka vín přímo ze sudů, které Vám bude natahovat sklepmistr pan Vrba.